Üsküdar Su Tesisatçısı Servisimiz - Su kaçağı tespiti uygulaması

ÜsküdarZeynep Kamil Mahallesinde ikamet eden müşterimiz, duvarlarında kabarma şikayetinden dolayı Üsküdar’da su tesisatçısı arayışına girişmiş. Web sitemize ulaştıktan sonra telefon numaramızı arayarak ustalarımızdan biri ile birebir görüşerek şikayetini bildirdi. Müşterimiz tesisat sektöründeki teknolojik gelişmelerden haberdar olmadığından, evinde kırıp dökme işlemi yapacağımızı düşündüğünden biraz endişeliydi. Kendisini adresinde ziyaret ederek termal kameramız ile tesisatını taradık. Kameramızın duvar altındaki tesisat borularını gösterdiğini görünce oldukça şaşırmıştı.

Termal Kamera İle Su Kaçağının Tespiti

Termal kamera ile su kaçağının tespitini işlemimizi tamamladıktan sonra, tesisatın bulunduğu duvarın tamamı yerine sadece kaçak bulunan bölgeye lokal bir delik açarak kaçağı gidermek için çalışmalarımıza başladık. Boruları incelediğimizde iğne ucu kadar bir kaçak olduğunu farkettik. Aşağıdaki videoda detaylı görebilirsiniz.

Kaçağın bulunduğu boru değiştirilerek işlemi çok kısa sürede tamamladık. Bu sayede müşterimize zaman ve maddi olarak tasarruf sağlamış olduk.

Üsküdar’da Su Tesisatçısı İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın

İstanbul anadolu yakasına aktif hizmet vermekte olan servis ağımız, Üsküdar bölgesinde siz müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyor. 0216 373 88 73 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir, servis destek talebinde bulunabilirsiniz.

1 I like it
0 I don't like it

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *