Üsküdar Su Tesisatçısı Servisimiz

Zeynep Kamil Mahallesinde ikamet eden müşterimiz, duvarlarında kabarma şikayetinden dolayı Üsküdar su tesisatçısı arayışına girişmiş. Web sitemize ulaştıktan sonra telefon numaramızı arayarak ustalarımızdan biri ile birebir görüşerek şikayetini bildirdi. Müşterimiz tesisat sektöründeki teknolojik gelişmelerden haberdar olmadığından, evinde kırıp dökme işlemi yapacağımızı düşündüğünden biraz endişeliydi. Kendisini adresinde ziyaret ederek termal kameramız ile tesisatını taradık. Kameramızın duvar altındaki tesisat borularını gösterdiğini görünce oldukça şaşırmıştı. Yaptığımız bu kısa süreli tespitin ardından müşterimiz oldukça memnun kalmıştı. Şimdi yapmamız gereken borudaki kaçağın giderilmesi işlemi.

Termal kamera ile su kaçağının tespitini işlemimizi tamamladıktan sonra, tesisatın bulunduğu duvarın tamamı yerine sadece kaçak bulunan bölgeye lokal bir delik açarak kaçağı gidermek için çalışmalarımıza başladık. Boruları incelediğimizde iğne ucu kadar bir kaçak olduğunu farkettik. Aşağıdaki videoda detaylı görebilirsiniz. Kaçağın bulunduğu boru değiştirilerek işlemi çok kısa sürede tamamladık. Bu sayede müşterimize zaman ve maddi olarak tasarruf sağlamış olduk.

Sizlerde evinizde yahut iş yerlerinizde bu tarz problemler yaşıyor ve Üsküdar bölgesinde bulunuyorsanız, bizi arayın. Kısa sürede adresinize gelerek tüm teknolojik imkanlarımızla problemlerinizi gidermek için elimizden gelenin en iyisini yapalım.

Üsküdar Sıhhi Tesisatçısı Hakkında

Çağımızda rakamları bir hayli artmış olan binalar İstanbul gibi şehirlerde daha da önemli bir konumda yer alıyor. Hayat şartlarının ve ekonomik imkanların çok daha iyi durumda olması, büyük şehirlere olan ilgiyi arttırmakta ve göçlere neden olmaktadır. Göçler nedeniyle genişleren şehirlerde yeni binaların yapılması zorunlu hale gelmiştir. Üsküdar ilçesi de yeni yapıların inşaatı ile birlikte hızla gelişmeye devam etmektedir.

Yeni inşaatların yapılması çalışmaları devam ederken, altyapı kurulumları sırasında bina boruları hasar görerek tesisat sorunlarına yola açabiliyor. Aynı zamanda eski binaların bölgede var olması su kaçağı problemlerine yol açarak devamlı olarak Üsküdar sıhhi tesisatçı talebini artırmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Tesisat kaçak problemlerinde öncelikle genel bir araştırma içine girilmesi gereklidir. Zira tesisatın tek bir noktasında değil, birden fazla noktasında kaçaklar bulunabilmektedir. Tesisat üzerinde sadece kaçak şüphesi olan nokta üzerinde değil, tüm tesisatı taranarak yapılan çalışmalarda çözüm daha etkili sonuçlar veriyor.

Kırma Dökme Yok!

Su kaçağı tespiti işlemlerinde teknolojik imkanların bu denli var olmadığı zamanlarda yaptığımız gibi fayans sökme, parke kaldırma, duvar kırma gibi uygulamaları yapmıyoruz. Termal kamera ile ya da dinleme cihazımız vasıtasıyla tesisatınızı inceleyerek kaçak sorununun yerini nokta tespit buluyoruz ve küçük bir delik ile problemi gideriyoruz.

Adresinize en yakın Üsküdar Su Tesisatçısı

30 dakikadan kısa sürede adresinize ustamızı yollayabiliyoruz. Çünkü firmamız bu bölgeye oldukça yakın, işinin ehli hızlı bir firmadır. Eğer bu bölgede ikamet ediyor ve size en yakın Üsküdar su tesisatçısı firmasını arıyorsanız tam sitesine geldiniz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşabilir ustalarımız veya müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yanlış Firmalarla Çalışmayın

Birçok müşterimiz daha önce farklı firmalarla çalıştığını ve sorunlarının bir türlü giderilemediğini söylüyor. Evlerini ziyaret ettiğimizde problemi kısa sürede çözeceğimize inanmıyorlar. İşlemi tamaladıktan sonra şaşırıyorlar. İşte tam bu noktada firmamız rakiplerinden ayrılmaktadır. Çünkü bir teknolojiyi yakından takip ederek, sektörümüze kattığı tüm avantajları müşterilerimiz yararına kullanmaktayız. Bu neden ile tesisat sorunlarınızı rakiplerimize oranla çok daha hızlı çözmekteyiz.

Tesisatçınızı Seçerken Dikkatli Olun

İnternete girerek mahallenizin adıyla en yakın su tesisatçısını arayarak karşınıza çıkan ilk firmaya güvenip işinizi teslim etmeyin. İyice araştırın konu ile bilgili yakınlarınız var ise danışın, daha sonra bir firma ile anlaşarak çalışmaya başlayın. Eğer konu ile alakalı danışabileceğiniz güvenilir bir yakınınız yok ise; tek bir firma ile görüşerek karar vermeyin, birkaç firmadan bilgi edinin fiyat sorun yapılacak işi sorgulayın. Unutmayın, tamamen ustanın insiyatifine bırakılmış bir iş başınıza daha büyük dertler açabilir bu yüzden dikkatli olun.

Acele Etmeyin!

Biliyoruz tesisat problemi bazı durumlarda oluştumu anında müdahale gerektirir. İşimizde hızın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Ancak bir an önce halletmek için harekete geçerken hata yapabilirsiniz. Yanlış firmalarla hatta firması bile olmayan kötü niyetli kişilere denk gelebilirsiniz. Acele etmek her işte olduğu gibi tesisat problemlerinde de zararınıza olacaktır. Daima temkinli olmakta yarar var.

Acil Durumlarda 7/24 destek imkanı

Tesisatta oluşabilecek problemlerin ne denli can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Bununla beraber bu problemler, alakasız saatler aniden başınıza gelebilir. Bu bilinçle firmamızı haftanın 7 günü açık tutuyor; acil durumlar için 24 saat servis imkanı sağlıyoruz. Gecenin bir vakti sıhhi tesisatçısı bulamayacağınızı düşünebilirsiniz. Firmamızın farkı tam bu kısımda devreye girmektedir. Gece servislerimiz ortalama 40 dakika içerisinde uzaklığınıza göre hizmetinize gelmektedir. Şehrimizin trafiği o saatlerde uygun olması da hızlı servis imkanımızı arttırıyor. Acil durumlar için tesisatçı arıyorsanız daha fazla düşünmeyin.

Üsküdar’da Su Tesisatçısı İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın

İstanbul anadolu yakasına aktif hizmet vermekte olan servis ağımız, Üsküdar bölgesinde siz müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyor. 0216 373 88 73 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir, servis destek talebinde bulunabilirsiniz.

About admin

Bir Başka Konu

Fındıklı Su Tesisatçısı Servisimiz

Su tesisatında bulunan kaçaklar yüzünden oluşan su kaçakları günümüzde en sık rastlanan sıhhi tesisat problemlerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir