Üsküdar Su Tesisatçısı

11 Eylül 2017 131 0 0

Üsküdar, Zeynep Kamil Mahallesinde ikamet eden müşterimiz, duvarlarında kabarma şikayetinden dolayı su tesisatçısı arayışına girişmiş. Web sitemize ulaştıktan sonra telefon numaramızı arayarak ustalarımızdan biri ile birebir görüşerek şikayetini bildirdi. Müşterimiz tesisat sektöründeki teknolojik gelişmelerden haberdar olmadığından, evinde kırıp dökme işlemi yapacağımızı düşündüğünden biraz endişeliydi. Kendisini adresinde ziyaret ederek termal kameramız ile tesisatını taradık. Kameramızın duvar altındaki tesisat borularını gösterdiğini görünce oldukça şaşırmıştı.

Termal Kamera İle Su Kaçağının Tespiti

Termal kamera ile su kaçağının tespitini işlemimizi tamamladıktan sonra, tesisatın bulunduğu duvarın tamamı yerine sadece kaçak bulunan bölgeye lokal bir delik açarak kaçağı gidermek için çalışmalarımıza başladık. Boruları incelediğimizde iğne ucu kadar bir kaçak olduğunu farkettik. Aşağıdaki videoda detaylı görebilirsiniz.


Kaçağın bulunduğu boru değiştirilerek işlemi çok kısa sürede tamamladık. Bu sayede müşterimize zaman ve maddi olarak tasarruf sağlamış olduk.

Tags: üsküdar su kaçağı tespiti, üsküdar su tesisatçısı, üsküdar su tesisatı firması, üsküdar tesisat ustası, zeynep kamil su tesisatçısı Categories: Referanslar
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir