Ümraniye Su Tesisatçısı, Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

Ümraniye Su tesisatçısı olarak, İstanbul içerisinde birçok bölgeye hizmet veren firmamız, prensip olarak her daim öncelikle müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini kazanmayı hedeflemiş bir kurum olmuştur. İlk günkü disiplin ve ciddiyet ile çalışmalarını sürdürmekte olan takım arkadaşlarımız, sektörün içerisinde yıllardır profesyonelleşmiş kişilerden oluşmaktadır ve sizlere bu alanda en kaliteli hizmeti sunacaklarından hiç şüpheniz olmasın. Sıhhi tesisat insan sağlığı ile doğrudan alakası vardır ve tesisat sistemini kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

1- Mutlaka sıhhi tesisat sistemi içerisine, sistemi tıkayacak veya sisteme zarar verecek yabancı katı ve kimyasal madde kullanımından uzak durulması gerekmekte.

2- Tıkanıklık yapan sistemlerde oluşan basınç sonucu, pis (atık) suların güvenilir bir biçimde bina dışına atılması için mutlaka sistem içerisine, sisteme zarar verecek veya onu tıkayacak şeyler kullanmayınız.

3- Boruların ses yapması: Bu problem kullanılan yanlış malzeme  veya yanlış montaj sonucu oluşmaktadır. Bu tip durumlarda lütfen firmamız ile iletişime geçip, bizlere bildiriniz.

4- Su Akıtma problemi: Tesisat sistemlerinin su akıtmaması için boruların yıpranmamış olması ve yanlış malzeme kullanılmadan montajının iyi yapılmış olması gerekmekte.

Tesisat sistemlerinin yanında sifon arıza sebepleri de sık sık yaşanan ve kullanıcıyı rahatsız eden problemlerdir.

Ümraniye Su Tesisatçısı

 

Sifon Arızaları ve Sebepleri

1- Su Akış Problemi: Sifona bağlı hortum ya da boruların içerisinde tıkanıklık olması veya hortumun katlanmış olması, su akış problemleri oluşturmaktadır.

2- Sızıntı Problemi: Contalarda veya bağlantı kısmında yıpranmalar yaşanmış olabilir veya bu bağlantılar tam sıkılmamış olabilir. Ayrıca bunların yanında sifon hortumunda ve gövdesinde oluşan çatlaklar sızıntı problemi oluşmasına sebebiyet vermektedir.

3- Ses Yapma Problemi: Yanlış sifon seçimi, yanlış malzeme seçimi gibi nedenlerden kaynaklanan problemlerdir.

Tesisat hakkında tüm sorun ve görüşleriniz için Ümraniye Su tesisatçısı her daim bir telefon uzağınızda, sizlere en kalite ve en iyi hizmeti verebilmek adına beklemektedir. Tesisat ile ilgili olası her türlü soru ve görüşlerinizi tarafımıza bildirebilirsiniz. Sıhhi tesisat ile ilgili bilgi edinebilmek için yukarıdaki maddeleri dikkatlice okumanız sizlerin yararına olacaktır.

About admin

Diğer

Sultanbeyli Su Tesisatçısı | Uygun Fiyat Hızlı Hizmet

Sultanbeyli Su Tesisatçısı olarak, İstanbul içerisinde birçok bölgeye uzanan geniş hizmet ağımız ve yıllardır sektöre …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir