Sancaktepe Su Tesisatçısı | Anadolu Yakası Hızlı Hizmet

Sancaktepe Su Tesisatçısı, olarak müşterilerimizin tesisat konusunda her türlü problemine en hızlı ve kesin çözüm getiriyoruz. Tesisat problemleri bir konutun günlük işleyişini büyük bir oranda engelleyen ve kullanıcılara büyük sorun çıkartabilen problemlerdir. Sıhhi tesisat problemleri günlük ev işleriniz veya iş yerlerinizde günlük çalışmalarınızı olumsuz yönde etkiler ve sizlere büyük masraf çıkartabilmektedir. İnsan sağlığı ile de doğrudan ilişkili olan tesisatlarınız sizlere suyun kaynaktan güvenilir ve rahat bir biçimde ulaşmasına yardımcı olup, aynı şekilde pis (atık) suların güvenilir bir biçimde konut dışarısına ulaşmasında yardımcı olmaktadır. Sıhhi tesisat sistemleri sık sık arıza oluşturmazlar ama bir kez oluşan arıza sizi gün içerisinde epey uğraştırıp, eğer ilgilenilmezse daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir?

1- Conta Arızaları: Conta arızaları musluğun su sızdırmasına sebep olan arıza çeşididir. Eğer gereken önlem alınmazsa yüksek miktarda su faturasına sebep olabilmektedir.

2- Musluk Yuva Arızaları: Bu arıza tipinde musluğun vanası boşa dönmektedir. Sebebi ise, sekman başının kırılması ya da gevşemesi sonucu oluşmaktadır.

3- Gider Arızaları: Gider arızaları genellikle sık rastlanan arızalardan bir tanesidir ve kullanıcı bazlı olmaktadır. Gider borularına atılan yabancı katı ve kimyasal sıvı maddeler sonucu tıkanıklık meydana gelmektedir. Bu tıkanıklıklar sağlık problemleri oluşturabilmekte ve konut içerisinde kötü kokuların oluşmasına sebebiyet vermektedir.

4- Ana vana arızaları: Bina girişlerindeki vanaların gevşemesi, contaların zaman içerisinde deforme olması veya şebekeden ana vanaya gelen hattın tıkalı olması vana arızalarına sebebiyet vermektedir.

5- Sifon Arızaları: Sifon kapağı arızaları, sifon giderlerindeki tıkanıklıklar, sızıntı yapması ve pis koku yapması gibi problemler ile karşılaşılabilirsiniz.

6- Atık Su Tesisatı Arızaları: Ses yapma problemleri, böcek veya haşerelerin gider borularını tıkaması, kötü kokular yayılması gibi problemler de, sifon bağlantı yerinde çatlak veya delinme meydana gelmiş olabilmektedir.

Yukarıda bahsedilen veya bahsi geçmemiş tüm tesisat arızalarınız için Sancaktepe Su Tesisatçısı olarak her daim en hızlı ve güvenilir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. İlk günkü disiplin, kararlılık ve heyecan ile İstanbul’un birçok bölgesine hizmet sağlamaktayız. Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin sağlığı, bizlere olan güvencesi ve memnuniyeti olmuştur.

About admin

Diğer

Sultanbeyli Su Tesisatçısı | Uygun Fiyat Hızlı Hizmet

Sultanbeyli Su Tesisatçısı olarak, İstanbul içerisinde birçok bölgeye uzanan geniş hizmet ağımız ve yıllardır sektöre …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir