Moda Su Tesisatçısı Uygun Fiyat Güvenilir Hizmet

Moda Su tesisatçısı olarak, siz değerli müşterilerimizin tüm tesisat sorularını ve problemlerini en hızlı şekilde yanıtlıyor ve sizlerin mağdur kalmaması adına çalışmalarımızı ilk günkü heyecan, ciddiyet ve disiplin ile yapıyoruz. Sıhhi tesisat bir konutun olmazsa olmaz temel yapı elemanlarındandır ve insan sağlığı ile doğrudan alakalıdır. Bu sistemler de oluşacak herhangi bir problem sizlere hem evde hem iş yerlerinde büyük sıkıntılar oluşturmaktadır. İstanbul içerisinde birçok bölgeye hizmet vermekte olan firmamız, içerisindeki uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte sizlerin mağduriyetlerini en hızlı şekilde gidermek için hizmet vermekte.

Tesisat Hakkında Bilgilendirme

Sıhhi tesisat, kullanıcının kullanma amaçlı ihtiyaç duyduğu temiz suyun kaynaktan çekilip, yine temiz su tesisat boruları vasıtasıyla kullanıcıya ileten sisteme ve aynı zamanda kullanıldıktan sonra pis (atık) su olan bu suyun güvenilir bir şekilde daire dışarısına iletilmesini sağlayan sisteme denmektedir. Tesisatların bakım ve onlarımları çok sık gerekmez fakat yine de kullanıcı bazlı bu süre epey bir azalmaktadır. Durum böyle olunca kullanıcıların tesisat sistemini doğru kullanma konusunda ne kadar bilgisi olursa o kadar az sağlık ve maddi problemler çıkmaktadır.

 

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir?

Conta Arızaları: Conta arızaları musluktan su sızmasına sebebiyet vermektedir, önlem alınmazsa su faturası fazla gelir.

Musluk Yuvası Arızaları: Bu tip arıza sonucu musluk vanası boşa dönecektir. Sebebi ise, sekman başında kırılma veya gevşeme olmasıdır.

Gider Arızaları: Tesisat giderlerine atılan yabancı cisimler veya kimyasal maddeler sonucu oluşan arızalardır. Rahatsız edici bir koku oluşmasına sebep olurlar ve pis suların giderlerden tekrar kullanıcıya geri dönmesine sebep olmaktadır.

Tesisat Boru Arızaları: Tesisata kadar uzanan boruların tıkanıklık yapması, boruların alt katlara su sızdırmasına sebep olabilmektedir.

Sifon Arızaları: Sifon tıkanıklığı ve sızıntı yapma durumunda sifondan kötü kokular gelmesine sebebiyet vermektedir.

 

Moda Su Tesisatçısı olarak siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizler için en ön plandadır. İstanbul içerisinde birçok bölgeye sağladığımız hizmet hızımız ve kalitemiz ile su tesisatı hakkında problem yaşayan kişilerin genelde tercih ettiği firma olmuşuzdur. Her türlü soru ve görüşlerinizde bir telefon uzağınızdayız.

About admin

Bir Başka Konu

Pendik Su Tesisatçısı | Servis Kalitesi ve Güvencesi

Pendik Su Tesisatçısı olarak, müşterilerimizin her türlü su tesisatı ile ilgili problemlerine en hızlı ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir