Maltepe Su Tesisatçısı Servisi

Bir müşterimiz Maltepe su tesisatçısı ihtiyacı için firmamızı arayarak acil servis kaydı oluşturdu. Saat 22.00’dan sonra olmasına rağmen müşterimizi mağdur etmemek adına adresine giderek tesisat problemini inceledik.

Müşterimizin şikayeti lavabosunun tıkanıklığı ve sürekli su artışıydı. Yaptığımız incelemeler sonucunda problemin kaynağının müşterimizin lavabosu değil, binanın ortak giderinde olduğunu farkettik. Tesisatın bina dışında kalan ortak gider kısmı tıkanmış, giriş kat olduğundan ötürü yukarıdan akıtılan tüm sular müşterimizin lavabosundan çıkmaya başlamıştı.

Robotla Pimaş Açma İşlemi

İlk olarak üst katta oturan bina sakinlerine suyu bir süre kullanmalarını rica ettik. Ardından lavabomuzda biriken suyu boşaltarak boruları sökülebilir hale getirdik. Robotla Pimaş açma işlemi en sık uyguladığımız işlemlerden bir olduğundan dolayı, aracımızda sürekli hazırda bulunan robotumuzu arıza mahaline taşıdık. Lavabomuzun altında bulunan boruları söktükten sonra buradan robot cihazımızın telini göndererek tesisatın en alt kısmına kadar indik. Daha sonra sucu açarak, aşağıdaki borulardan geçip geçmediğini takip ettiğimizde suyun sağlıklı bir şekilde geçtiğini gördük.

İşlemin tamamlanması ortalama 40 dakika sürdü. Lavabo tesisatının tekrardan montajını sağladıktan sonra, tesisatın açılmasına yardımcı olmak için bir süre sıcak su akıtma işlemi uyguladık. Tüm malzemelerimizi topladıktan sonra her zaman olduğu gibi mümkün olduğunca temiz bir şekilde arıza mahalini müşterimize teslim ettik.

Maltepe Su Tesisatçısı Genel Yorumu

Pimaş tıkanma problemi bu müşterimizdeki gibi eski binalarda çok sık karşılaştığımız bir durum. Problemin ana kaynağı tesisat borularının hatalı döşenmesi. Robot ile açtığımız bu tesisat ancak kısa süreli bir çözüm olacaktır. Çünkü ana problem tesisattadır. Bu şekilde problemli tesisatların robotla açılsalar bile muhakkak her an tekrar tıkanması riski vardır. Bu yüzden çözüm olarak müşterimize de önerdiğimiz gibi ilaçlama işlemi yapılmasını tavsiye ediyoruz. Bu şekilde %80’lik bir başarı oranıyla uzun süreli bir pimaş tıkanıklık açma işlemi gerçekleşmiş olur. Ancak en kaliteli ve kesin çözüm tesisatın tekrardan planlanması ve düzenlenmesi işlemidir ki; bu işlem çok maaliyetli olduğundan müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmemektedir.

Maltepe Su Tesisatçısı İhtiyaçlarınız İçin:

Telefon numaralarımızdan şirketimizi arayabilir, müşteri temsilcimiz ile görüşerek, destek talebinde bulunabilirsiniz. Şirketimiz kurulduğu günden bu zamana kadar Anadolu Yakasında hizmet vermektedir. Kozyatağı merkezimizden Maltepe su tesisatçısı ihtiyaçlarınız için çok kısa sürelerde adresinize ulaşabiliyoruz. Zira şirket ikametimiz bu ilçeye oldukça yakın durumda. Bu nedenle, en hızlı çözüm arayışında olan müşterimiz için firmamız en ideal firmalardan biridir. Vaktinizin kıymetli olduğunu biliyoruz bu nedenle, sadece dükkan konumumuza yakın ilçelere hizmet sunmak için ilanlar ve reklamlar oluşturuyoruz. Malesef ki sektörümüzde mesafe gözetmeksizin alakasız konumlara reklam veren ve buralardaki taleplere cevap vermeye çalışan firmalarla doludur. Avrupa yakasında ikamet eden bir firma bu yakadaki tesisat pastasından payını almak istediğinden bu gibi işlere kalkışabiliyor. Bu da size zaman kaybı olarak geri dönüyor. Lütfen bu gibi firmalara itibar etmeyin ve görüştüğünüz firmaya muhakkak adresini sorun.

 

Web Sitemiz

About admin

Bir Başka Konu

İçerenköy’de Su Tesisatçısı Çalışmamız

En çok hizmet sunduğumuz bölgelerden semtlerden biri de Ataşehir ilçesine bağlı olan İçerenköy’dür. Bu bölgede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir