Küçükyalı Su Tesisatçısı, Kaliteli Hizmet Uygun Fiyata

Küçükyalı Su tesisatçısı, müşterilerinin sıhhi tesisat konusundaki tüm sorunlarını hızlı ve etkili bir biçimde cevaplıyor ve müşterlerimizin memnuniyetini birinci planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tesisat sistemi sağlık ile doğrudan alakalı olduğu için kullanım hususunda bilinçli olunması önem arz etmektedir. Bu tesisat sistemlerinin kaliteli, sağlam ve temiz olması sağlık açısından önemlidir. İstanbul gibi tarihi büyük bir şehir de birçok eski konutun eski tesisat sistemleri hala bulunmaktadır. Bu sistemler kullanıcıya sürekli problem oluşturur ve gerek günlük hayat gerekse iş hayatını negatif yönde etkilemektedir.

Sıhhi Tesisat Nedir?

Sıhhi tesisat, temel ihtiyacımız olan suyun doğal kaynaktan bizlere gelmesine ve aynı şekilde kullanıldıktan sonra pis (atık) suyun konut dışarısına güvenilir bir biçimde iletilmesini sağlayan sistemdir. Bu sistemler çok sık arıza ve bakım gerektirmezler fakat kullanılan malzemenin doğru ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Bunların yanı sıra kullanıcının da ne kadar bilinçli olduğu bu süreyi uzatmaktadır.

Küçükyalı Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir?

Sıhhi tesisat arızalarının neler olduğu saptanıp, sebeplerinin çözümlenmesi ve gerkeli tespitlerin yapılmasına sıhhi tesisat arızaları denmektedir.

  • Conta Arızası: Conta arızaları musluklardan suların sızmasına sebep vermektedir. Önlemin hemen alınmaması gibi durumlarda yüksek bir fatura ile karşı karşıya kalınabilir.
  • Musluk Yuva Arızası: Musluk vanasının boşa dönmesine sebep olan arıza türüdür. Sekman başları kırılmış veya gevşemiş olabilir, yenisi ile değiştirilmesi zaruridir.
  • Musluk Yatak Arızaları: Yatağın bollaşması, çatlaması, kırılması gibi hususlarda musluktan su sızıntı yapmaktadır. Hızlı bir şekilde değiştirilmesi önerilir.
  • Gider Arızaları: Gider tıkanıklığı sebebi ile borulardan gönderilen su tekrar geri gelebilmektedir ve bu da hem tıkanıklık sebebi kötü kokuların ve gider pisliklerinin hane içerisine gelmesine sebep vermektedir.
  • Sifon Arızaları: Sifon tıkanıklığı, sızıntı yapımı ve pis koku yayılmasına sebep olabilen arıza türüdür.

Küçükyalı Su tesisatçısı, müşterilerinin tesisat konusunda tüm sorun ve problemlerini ilk günkü heyecan ve disiplin ile çözüme ulaştırıyor. Sizlerin mağdur kalmaması adına en hızlı hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

 

Diğer Küçükyalı Su Tesisatçısı Makalemiz:

Küçükyalı’da Su Tesisatçısı Firma Hizmetlerimiz

 

About admin

Diğer

Sultanbeyli Su Tesisatçısı | Uygun Fiyat Hızlı Hizmet

Sultanbeyli Su Tesisatçısı olarak, İstanbul içerisinde birçok bölgeye uzanan geniş hizmet ağımız ve yıllardır sektöre …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir