Kozyatağı'nda Su Tesisatçısı Referansımız

kozyatağı su tesisatçısı

Su kaçaklarının olması geçmişten bugüne kadar yaşanan her dönem için apartmanların ortak sorunudur. Kozyatağı’nda su tesisatçısı hizmetlerimizi sunmaya başladığımız ilk günlerden bu güne, karşılaştığımız en temel sorundur. Su kaçaklarının oluşması için bir çok neden vardır. En büyük neden su tesisatının eskimesi nedeniyle su borularında oluşan çürüme durumudur. Tabiki bu konuda ilk başta kullanılan malzemenin cinsi ve kalitesi de çok önemlidir. Aynı şekilde su tesisatına giren yabancı maddeler su tesisatında kalarak korozyona sebebiyet vermekte bu da bir bölgede su kaçaklarının oluşmasını tetiklemektedir. Yani su kaçaklarının oluşması bir çok nedenin bir araya gelmesiyle oluşan can sıkıcı durumlardır. Biz de firma olarak su kaçağının bulunması ve onarılması için bugüne kadar binlerce teknik servis vermiş bulunmaktayız. Müşterilerimiz su kaçağı tespiti ve tamiri için hizmet talep ettiği zaman, en büyük talepleri sorunları çözülürken evlerinde minimum hasar oluşması ve hiç bir yeri kırmadan su kaçağının yerinin tespit edilmesi oluyor. Bu haklı istek karşısında firmamızın geliştirdiği özel yönetler bulunmaktadır.

Kozyatağı’nda Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

kozyatağı su kaçağı tespitiSu kaçağı tespiti konusunda en son verdiğimiz servislerden biri Kozyatağı’da bir apartman dairesindeydi. Müşterimiz Hüseyin Bey, bir kaç yıl önce aynı sorundan muzdarip olmuş, Kozyatağı su tesisatçısı aramış ve gelen su tesisatçıları evininin oldukça büyük kısmını kırarak su kaçağının yerini tespit etmiş ve müşterimiz evini tekrar eski haline getirmek için bir çok masraf yapmış ve zaman harcamıştı. Sütten ağzı yanan Hüseyin Bey bu sefer bize karşı daha temkinliydi ve yoğurdu üfleyerek yemek istiyordu. Öncelikle yapacağımız uygulamalardan kısaca bahsettik ve müşterimizin içini ferahlattık. Kırma dökme işlemlerinin artık çok geride kaldığını, ilkel bir yöntem olduğunu, cihazlarla su kaçaklarının yerinin rahatça bulunabildiğinden ve sadece sorunlu bölgede onarım çalışmaları için lokal kırmalar yapacağımızdan söz ettik. İkna olan müşterimizden onarım çalışmaları için gerekli onayı aldık ve işe koyulduk. Sorun banyoda bir bölgenin eskimeye dayalı çürümesi ve suyun alt kattaki komşuya sızması ve tavanına zarar vermesi durumuydu. Sorunlu bölgede 1-2 saat çalışma yaptıktan sonra sorunlu bölge onarıldı. Minimum maliyet ile Hüseyin Bey’in su tesisatı sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Müşterimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizim işimizi yaparken daha büyük bir şevkle çalışmamızı sağlamaktadır. Siz de benzer sorunlardan şikayetçiyseniz, sizlerle de tanışmak, uygulamalarımızdan bahsetmek isteriz.

Kozyatağı’nda Su Tesisatçısı İhtiyaçlarınız İçin:

10 yıldan fazla süredir Su Tesisatçısı ihtiyaçlarına hizmet verdiğimiz Kozyatağı bölgesi en çok iş yaptığımız semtlerden biridir. Siz de bu bölgede ikamet ediyorsanız, her türlü sıhhi tesisat işiniz için bizi arayabilirsiniz.

0216 373 88 73 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir, telefonda anında fiyat ve süreç bilgisi alabilirsiniz.

 

3 I like it
0 I don't like it

Yorumlar

  1. Tertipli ve düzenli çalışmalarınızdan dolayı çok memnun kaldım. Herşey için teşekkür ederiz Orhan Usta.

  2. Kozyatağı’da tıkanan lavobomu açarak beni büyük bir dertten kurtaran ustalarımıza teşekkür ederim. Düşünmeden arayabilirsiniz…

  3. Lavobomda oluşan tıkanıklıgı giderip beni buyuk bir dertten kurtaran Orhan Ustaya tekrar tekrar teşekkürler. Kendisi Kozyatağı’nın en iyi su tesisatçısı.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *