Kozyatağı Su Tesisatçısı

Su kaçaklarının olması geçmişten bugüne kadar yaşanan her dönem için apartmanların ortak sorunudur. Kozyatağı su tesisatçısı hizmetlerimizi sunmaya başladığımız ilk günlerden bu güne, karşılaştığımız en temel sorundur. Su kaçaklarının oluşması için bir çok neden vardır. En büyük neden su tesisatının eskimesi nedeniyle su borularında oluşan çürüme durumudur. Tabiki bu konuda ilk başta kullanılan malzemenin cinsi ve kalitesi de çok önemlidir. Aynı şekilde su tesisatına giren yabancı maddeler su tesisatında kalarak korozyona sebebiyet vermekte bu da bir bölgede su kaçaklarının oluşmasını tetiklemektedir. Yani su kaçaklarının oluşması bir çok nedenin bir araya gelmesiyle oluşan can sıkıcı durumlardır. Biz de firma olarak su kaçağının bulunması ve onarılması için bugüne kadar binlerce teknik servis vermiş bulunmaktayız. Müşterilerimiz su kaçağı tespiti ve tamiri için hizmet talep ettiği zaman, en büyük talepleri sorunları çözülürken evlerinde minimum hasar oluşması ve hiç bir yeri kırmadan su kaçağının yerinin tespit edilmesi oluyor. Bu haklı istek karşısında firmamızın geliştirdiği özel yönetler bulunmaktadır.

Bölgenin En Hızlı Tesisatçısı Kozyatağı Su Tesisatçısı

Yılbaşından itibaren, 11 yılı doldurduğumuz tesisat sektöründe, edindiğimiz en büyük tecrübe çabukluktur. Biliyoruz ki; zamanınız değerli ve bundan dolayı hız bizim için oldukça önemli. Kozyatağı su tesisatçısı arıyorsanız eğer, bu bölgede size en yakın firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Yoğunluk durumumuza göre oldukça kısa sürede adresinize usta ulaştırabiliyoruz. Bu bizi bölgemizde hizmet sunan diğer rakiplerimizden farklı kılan en önemli özelliğimiz. Kalitemiz için şöyle iyiyiz böyle iyiyiz demeyeceğiz çünkü bunu bizimle çalışmış olan tüm müşterilerimiz bilir. Henüz çalışmamış olduğumuz potansiyel müşterilerimiz referanslar sayfamızı inceleyerek, yaptığımız işlerin kalitesi hakkında detaylı bilgi edinebilir. Müşteri yorumlarımızı okuyarak, dilerseniz müşterilerimize irtibat bilgilerinden ulaşarak hakkımızda sorular sorabilirsiniz. Web sitemize yorum yazan tüm müşterilerimiz aranmaktan rahatsız olmayacak kişilerdir. Dolayısı ile gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İşlemi

Su kaçağı tespiti konusunda en son verdiğimiz servislerden biri Kozyatağı’da bir apartman dairesindeydi. Müşterimiz Hüseyin Bey, bir kaç yıl önce aynı sorundan muzdarip olmuş, Kozyatağı su tesisatçısı aramış ve gelen su tesisatçıları evininin oldukça büyük kısmını kırarak su kaçağının yerini tespit etmiş ve müşterimiz evini tekrar eski haline getirmek için bir çok masraf yapmış ve zaman harcamıştı. Sütten ağzı yanan Hüseyin Bey bu sefer bize karşı daha temkinliydi ve yoğurdu üfleyerek yemek istiyordu. Öncelikle yapacağımız uygulamalardan kısaca bahsettik ve müşterimizin içini ferahlattık. Kırma dökme işlemlerinin artık çok geride kaldığını, ilkel bir yöntem olduğunu, cihazlarla su kaçaklarının yerinin rahatça bulunabildiğinden ve sadece sorunlu bölgede onarım çalışmaları için lokal kırmalar yapacağımızdan söz ettik. İkna olan müşterimizden onarım çalışmaları için gerekli onayı aldık ve işe koyulduk. Sorun banyoda bir bölgenin eskimeye dayalı çürümesi ve suyun alt kattaki komşuya sızması ve tavanına zarar vermesi durumuydu. Sorunlu bölgede 1-2 saat çalışma yaptıktan sonra sorunlu bölge onarıldı. Minimum maliyet ile Hüseyin Bey’in su tesisatı sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Müşterimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizim işimizi yaparken daha büyük bir şevkle çalışmamızı sağlamaktadır. Siz de benzer sorunlardan şikayetçiyseniz, sizlerle de tanışmak, uygulamalarımızdan bahsetmek isteriz.

Termal Kamera ve Dinleme Cihazı Kullanıyoruz

Su tesisatçılığı artık çok değişti, eskiden olduğu gibi tesisattaki küçücük bir su kaçağını bulmak için saatlerce günlerce uğraşmak gerekirdi. Kayıplar bununla bitse yine iyi, sadece zaman olarak değil maddi olarak da büyük zararlar olurdu. Borunun geçtiği tüm zemin, beton duvar vb. yerler üzerinde tahmini olarak kırmalar yapılırdı. Tabi ilk seferde kaçağı bulmak mümkün olamayacağından duvarınız ve zemininiz üzerinde irili ufaklı delikler oluşturmak zorunda kalırdık. Ufak bir kaçak büyük dertlere sebebiyet verirdi. Ancak teknolojinin bu denli gelişmesiyle beraber bizim alanımızda da çok fazla gelişme oluşmuştur. Bizler de firma olarak bu gelişmeleri yakinen takip ederek, müşterilerimizin menfaatlerini gözetmek adına çalışmalarımızda kullanmaya devam ediyoruz.

Termal kamera, duvar ya da zemin içerisindeki tesisatı ekranından bize göstermektedir. Bununla da yetimeyip, tesisatı tararken su sızıntısı görünen yerlerde sinyal vererek bizi uyarmaktadır. Bu sayede sızıntı tespiti sıfır hata payı ile yapılmaya başlandı.

Kullandığımız bir diğer bir önemli aletimiz de dinleme cihazımızdır. Bu aletimizi duvara dayayarak tesisatı dinleriz ve kaçak olan bölgeyi aynı şekilde tespit ederiz.

Göründüğü üzere, tesisat sorunları artık korkulması gereken sorunlar olmamakla beraber, çok kısa sürelerde çözüme kavuşturulabilmektedir.

Kaliteli Malzeme Kullanımı

Şirket olarak mahallemizde yaptığımız işlerde hep nitelikli malzemeler kullanmayı tercih ettik. Sadece mahallemizde değil tabi ki yaptığımız bütün işlerde her daim kaliteli malzeme kullanmaya özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, kalitesiz malzeme sorun getirir ve sonucunda tekrar tekrar iş yapmak zorunda kalarak hem kendimize hem müşterimize zorluk çıkarmış olacağız. Hiçbir zaman “yap geç bir daha dönüp bakma” felsefesinde olmadık. Anlık işler yaparak para kazanmak yerine, ömürlük işler yaparak hakkıyla kazanmayı her daim yeğledik. Sanıyoruz bu nedenle, müşteri sayımız gün geçtikçe artıyor ve memnun müşterilerimiz bizi çevresine öneriyor.

Kozyatağı Su Tesisatçısı Arıyorsanız:

10 yıldan fazla süredir Su Tesisatçısı ihtiyaçlarına hizmet verdiğimiz Kozyatağı bölgesi en çok iş yaptığımız semtlerden biridir. Siz de bu bölgede ikamet ediyorsanız, her türlü sıhhi tesisat işiniz için bizi arayabilirsiniz.

0216 373 88 73 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir, telefonda anında fiyat ve süreç bilgisi alabilirsiniz.

 

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir