Kartal Su Tesisatçısı | Anadolu Yakası Hızlı Hizmet

Kartal Su tesisatçılığı siz kıymetli müşterilerimizin tesisat konusunda sıkıntılar yaşamaması adına İstanbul içerisindeki birçok bölgeye en hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Tesisat sistemleri bir kullanıcı ne kadar bilinçliyse o kadar geç süreyle onarım gerektirir. Sıhhi tesisat sistemleri doğrudan insan sağlığı ile alakalıdır ve bu yüzden kullanırken oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.Tesisat ile ilgili olası her probleminiz de firmamız ile iletişime geçerek gerekli yardımı alabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Nedir?

Su canlılar için temel yaşam kaynağıdır ve olmazsa olmazımızdır. Her canlı gibi insanoğlu da suyun temiz olanına ve kolay ulaşabildiği kaynağa ihtiyaç duyar. İşte tam burada sıhhi tesisat sistemi devreye girer ve sizler için kaynaktan temiz suyu güvenilir ve sağlıklı bir biçimde kullanıcıya iletir ve aynı şekilde kullanılmış olan pis (atık) suları güvenli bir şekilde konut dışarısına ulaştırır. Suyun sağlık getirdiği gibi aynı zamanda sağlık problemleri açtığı da doğrudur. Temiz su tesisatları hakkında dikkat edilmesi gerekenler ve sık rastlanan problemler hakkında bir takım öneriler şu şekildedir.

1- Paslanma Problemleri: Eski binaların sistemleri de bina kadar eski olduğundan borular zaman içerisinde yıpranarak çürümektedir. Oksitlenme yüzünden oluşan bu sorunlar zaman içerisinde tesisatınızı yıpratır ve su kaçağı oluştururlar. Bazı durumlarda çürümüş olan su boruları basınca dayanamayıp içten dış kısıma doğru patlayarak delinir. Temiz su tesisatı genellikle duvar içerisinde olan tesisat sistemi olduğundan tamiratının iyi yapılması gerekir. Bizler Kartal Su Tesisatçısı olarak modern yöntemler ile nokta atışı yaparak arıza tespiti yapıyor ve sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

2- Kireçlenme Problemleri: Bir diğer problem ise kireçlenme problemidir ve zaman içerisinde kireçlerin boru çapını daraltmasına neden olur. Kireçlenme problemleri su basıncı problemlerine kadar devam eder ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızda arıza oluşmasına kadar gider. Kireç çözücü dökmek sistemi geçici olarak rahatlatır ama bu tip problemlerde mutlaka firmamız ile iletişime geçerek bildirin. Kartal Su Tesisatçısı olarak son teknoloji sistemlerimiz ile arızayı nokta atışı yaparak tespit etmekte ve en hızlı şekilde çözmekteyiz.

Bahsedilen problemler genelde sık rastlanan problemlerdir, bu ve bunun gibi diğer bir çok tesisat problemleriyle karşılaştığınızda en kısa sürede bizlere bildiriniz.

About admin

Bir Başka Konu

Beykoz Su Tesisatçısı, Güvenilir Hızlı Hizmet

Beykoz Su tesisatçısı olarak, sıhhi tesisat konusunda İstanbul içerisinde birçok bölgeye en hızlı ve güvenilir hizmeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir