Kadıköy Su Tesisatçısı Referansımız

13 Eylül 2017 363 1 0

Evindeki su kaçakları şikayetiyle, Kadıköy’de su tesisatçısı arayışında olan Hakan Bey internet üzerinden firmamıza ulaşmış. Müşteri hizmet numaramızı arayıp arıza kaydı oluşturduktan sonra, kendisine en iyi çözümü sunabilecek ustamızı adresine yönlendirdik. Ustamızın yaptığı incelemelerde Hakan Bey’in tesisatında iki adet kaçak bulunuyordu ve maalesef iki kaçakta farklı noktalardaydı. Bu nedenle iki yerde kırma işlemi yapmamız gerekti.

kadıköy su tesisatçısı referansı

salondaki su kaçağı bölgesi

Mutfak ve salonda bulunan kaçakların yerini nokta atışı olarak, termal kamera ile tespit ettik. Mutfaktaki kaçağın onarımı için tek fayans kırarak kaçağa ulaşabildik. Ancak salon için işlem bu kadar basit olmadı. Çünkü salonda bulunan kaçak bölgesi birkaç yerden delinmiş olduğundan biraz daha fazla kırma işlemi yapmamız gerekti. Su kaçaklarının bulunduğu boruları değiştirdikten sonra işlemimizi tamamladık.

Su kaçağının tespiti ve onarımı işleminin tamamı bu servisimizde ortalama 3-4 saat içerisinde tamamlanmış oldu. Su tesisatçısı burada olarak anadolu yakasında bulunan tüm ilçe ve semtlere çok kısa sürede servis imkanı sağlıyoruz ve birçok tesisat problemini (çok büyük bir problem olmadığı sürece) aynı gün içerisinde bitirmiş oluyoruz.

 

 

 

 

Tags: kadıköy su kaçağı tespiti, kadıköy su tesisatçısı Categories: Referanslar
share TWEET PIN IT SHARE share share
Comments
  1. -

    Tertipli ve düzenli çalışmalarınızdan dolayı çok memnun kaldım. Herşey için teşekkür ederiz Orhan Usta.

Leave a reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir