Kadıköy’de Su Tesisatçısı Servisimiz

Evindeki su kaçakları şikayetiyle, Kadıköy’de su tesisatçısı arayışında olan Hakan Bey internet üzerinden firmamıza ulaşmış. Müşteri hizmet numaramızı arayıp arıza kaydı oluşturduktan sonra, kendisine en iyi çözümü sunabilecek ustamızı adresine yönlendirdik. Ustamızın yaptığı incelemelerde Hakan Bey’in tesisatında iki adet kaçak bulunuyordu ve maalesef iki kaçakta farklı noktalardaydı. Bu nedenle iki yerde kırma işlemi yapmamız gerekti.

Mutfak ve salonda bulunan kaçakların yerini nokta atışı olarak, termal kamera ile tespit ettik. Mutfaktaki kaçağın onarımı için tek fayans kırarak kaçağa ulaşabildik. Ancak salon için işlem bu kadar basit olmadı. Çünkü salonda bulunan kaçak bölgesi birkaç yerden delinmiş olduğundan biraz daha fazla kırma işlemi yapmamız gerekti. Su kaçaklarının bulunduğu boruları değiştirdikten sonra işlemimizi tamamladık.

Su kaçağının tespiti ve onarımı işleminin tamamı bu servisimizde ortalama 3-4 saat içerisinde tamamlanmış oldu. Su tesisatçısı burada olarak anadolu yakasında bulunan tüm ilçe ve semtlere çok kısa sürede servis imkanı sağlıyoruz ve birçok tesisat problemini (çok büyük bir problem olmadığı sürece) aynı gün içerisinde bitirmiş oluyoruz.

About admin

Diğer

bostancı su tesisatçısı

Bostancı’da Su Tesisatçısı Servisi – Su Kaçağı Tespiti İşlemi

Su kaçağı tespiti işlemi, en sık talep aldığımız işlemlerden biridir. Su kaçağı tespiti problemi nedeniyle, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir