Kadıköy’de Su Tesisatçısı Servisimiz

Evindeki su kaçakları şikayetiyle, Kadıköy su tesisatçısı arayışında olan Hakan Bey internet üzerinden firmamıza ulaşmış. Müşteri hizmet numaramızı arayıp arıza kaydı oluşturduktan sonra, kendisine en iyi çözümü sunabilecek ustamızı adresine yönlendirdik. Ustamızın yaptığı incelemelerde Hakan Bey’in tesisatında iki adet kaçak bulunuyordu ve maalesef iki kaçakta farklı noktalardaydı. Bu nedenle iki yerde kırma işlemi yapmamız gerekti.

kadıköy su tesisatçısıMutfak ve salonda bulunan kaçakların yerini nokta atışı olarak, termal kamera ile tespit ettik. Mutfaktaki kaçağın onarımı için tek fayans kırarak kaçağa ulaşabildik. Ancak salon için işlem bu kadar basit olmadı. Çünkü salonda bulunan kaçak bölgesi birkaç yerden delinmiş olduğundan biraz daha fazla kırma işlemi yapmamız gerekti. Su kaçaklarının bulunduğu boruları değiştirdikten sonra işlemimizi tamamladık.

Su kaçağının tespiti ve onarımı işleminin tamamı bu servisimizde ortalama 3-4 saat içerisinde tamamlanmış oldu. Su tesisatçısı burada olarak anadolu yakasında bulunan tüm ilçe ve semtlere çok kısa sürede servis imkanı sağlıyoruz ve birçok tesisat problemini (çok büyük bir problem olmadığı sürece) aynı gün içerisinde bitirmiş oluyoruz.

Kadıköy’de Su Tesisatçısı İçin Bizi Arayabilirsiniz

Kadıköy’de su tesisatçısı faaliyetlerinde bulunan firmamız, güzide semtimizin tüm mahallelerine hizmetlerini 30 dakika gibi kısa bir sürede götürebilmektedir. Aynı zamanda sektörde 20 yıldan fazladır bulunduğu için edindiğimiz tecüribelerimizi tüm işlerimizde yanımızda getirmekteyiz. Siz de tesisat probleminiz hızlı ve profesyonel şekilde çözülsün istiyorsanız firmamızı arayarak servis talebi yapabilirsiniz.

About admin

Diğer

bostancı su tesisatçısı

Bostancı’da Su Tesisatçısı Servisi – Su Kaçağı Tespiti İşlemi

Su kaçağı tespiti işlemi, en sık talep aldığımız işlemlerden biridir. Su kaçağı tespiti problemi nedeniyle, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir