Hakkımızda

Hakkımızda

Su Tesisatçısı Burada 2000 senesinde kurulan, merkez ofisimiz İstanbul Kozyatağı’nda bulunan tesisat firmasıdır. Firmamızın temel çalışma alanları; tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, petek temizliğidir. Firmamız tesisat sektörünün İstanbul’da bulunan firmalar arasında önde gelenlerden biri olmakla beraber tesisat alanına birçok katkıda bulunmuş teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine üstün teknoloji sunmuştur.

İstanbul’da tesisat problemi yaşadıktan sonra bizimle çalışan müşterilerimiz, tesisat sektöründe bir çok cihaz, sistem ve hizmetle Su Tesisatçısı Burada vasıtasıyla tanışmıştır. İstanbul’da ilk termal kamera ile su kaçağı tespitirobot ile Pimaş açma ve kırmadan dökmeten su tesisat tamiri hizmetlerini gerçekleştirmiştir.

Firmamız, müşterilerine profesyonel ustalarının tecrübesiyle hem kaliteli malzeme kullanımı, hem de garantili işçilik ile hizmet vermektedir. Ayrıca, müşteri memnuniyetine her zaman öncelik vererek, çalışma sonrası desteğe de büyük önem vermektedir.

Su Tesisatçısı Burada Çalışma Prensibi

Tesisat probleminiz için telefon numaramız vasıtasıyla bize ulaştıktan sonra, ilgili personelimiz size telefonda gerekli desteği sağlayıp problemi anladıktan sonra; en yakın ustamızı istemeniz halinde en kısa sürede adresinize yönlendirecektir. Siz de bölgenizde acil su tesisatçısı arıyorsanız, hemen bizi arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Firmamız acil durumlarda 7/24 servis imkanı sağlamaktadır.

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

  • Su kaçağı tespiti
  • Kamera ile su kaçağı tespiti
  • Dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti
  • Tıkanıklık açma
  • Tuvalet tıkanıklığı açma
  • Lavobo tıkanıklığı açma
  • Pimaş açma
  • Boru tıkanıklığı açma
  • Petek Temizliği

Mobil Servis Ağımız

Şirketimiz bünyesinde bulunan 2 adet servis aracımız ile, İstanbul Anadolu Yakasına kısa sürede servis imkanı sunuyoruz. Merkezimize yakın ilçelere ortalama 30 dakika içerisinde servis gönderebilme imkanına sahip durumdayız.

30 Dakikada servis sağlayabildiğimiz bölgeler: Ataşehir, Kozyatağı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kadıköy, Bostancı, Küçükyalı, Acıbadem, Koşuyolu.

Tesisat Ustası Ekibimiz

Yapılan işin kalitesinin çalışan ustanın profesyonelliği ile doğru orantılı olduğunun bilincindeyiz.  Bu nedenle 20 yıla yakın süredir hizmet verdiğimiz bu sektörde birlikte çalıştığımız tesisat ustalarını itina ile seçmeye çalışıyoruz.