Göztepe Su Tesisatçısı, Güvenilir Hizmet

Göztepe su tesisatçısı olarak siz değerli müşterilerimizin tüm sıhhi tesisat problemlerini en hızlı ve güvenilir biçimde çözüme ulaştırıyoruz. Yıllardır alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile birlikte sizlerin bu alandaki her türlü problemlerinizin destekçisi oluyor ve sizlerin tesisat sistemlerinizin yeniden düzgün çalışabilmesi adına ilk günkü öz veri ve disiplinimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul içerisindeki bir çok bölgeye hizmet vermekteyiz.

Sıhhi Tesisat Hakkında Bilgilendirme

Sıhhi tesisatlar konutunuzun işleyişi ve sizlerin sağlığı ile doğrudan alakalı olduğu için, büyük bir titizlik ve dikkat ile monte edilmesi, aynı düzeyde de bakımının yapılması gereken temel sistemlerdir. Çok sık arızalanmasalar bile sıhhi tesisat sistemleride belirli zamanlar içerisinde bakım gerektirmektedir. Sıhhi tesisat sistemleri temiz ve pis su olarak kendi içerisinde ikiye bölünüp, kullanılan malzemeler açısından da farklılıklar göstermektedirler.

Göztepe Su Tesisatçısı

Temiz Su Tesisatı Hakkında Bilgilendirme

Temiz su tesisatları bina içlerinde kullanıcılar için kullanılmak amaçlı temiz suyu ileten, boru ağını ve ilintili aygıtları barındıran sisteme temiz su tesisatı denmektedir. Soğuk ve sıcak su tesisatları da genellikle temiz su tesisatının alt grupları şeklinde adlandırılırlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Temiz suyun herhangi bir sıvı veya madde ile temas içerisinde olmadan direk olarak sistem içerisinden daireye ulaşması sağlığınız açısından önemlidir.
  • Her katın diğer dairelerden bağımsız olarak kapatabilecek vanalarının olması önemlidir.
  • Suyun miktar ve basıncının ayarlanması önemlidir.
  • Mutlaka tesisat sistemi yapıldıktan sonra basınç test uygulaması yapılmalıdır.
  • Tesisat içerisindeki tüm boruların kalite standartları dahilinde döşenmesi gerekmektedir.
  • Sistemin uzun ömürlü ve sağlıklı kalabilmesi için mutlaka polipropilen veya galvanizli malzemelerin kullanılması gerekmektedir.
  • Sızdırmaların çoğu genelde bağlantı yerlerinde olmaktadır. Bu yüzden bu bağlantı yerlerinin iyi döşenmesi ve kaliteli malzeme kullanılmış olması gerekmektedir.
  • Hava yapmaması ve terleme gibi problemlerin olmaması adına yapının iyi dizayn edilmesi gerekmektedir.
  • Donma ya da fazla ısınmaya karşı izolasyon önlemlerinin iyi alınmış olması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen maddeler sıhhi tesisatınızı daha önce kurdurttuysanız veya yeni bir sistem kurulacaksa dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenleri içermektedir. Firma olarak sizlere verilen tavsiyelerin hepsine tek tek uyarak sistemlerinizin kurulumunu ve bakımını yapmaktayız. Olası bir sıhhi tesisat problemlerinde lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

About admin

Diğer

Sultanbeyli Su Tesisatçısı | Uygun Fiyat Hızlı Hizmet

Sultanbeyli Su Tesisatçısı olarak, İstanbul içerisinde birçok bölgeye uzanan geniş hizmet ağımız ve yıllardır sektöre …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir