Maltepe Fındıklı'da Su Tesisatçısı Servisimiz

fındıklı su tesisatçısı

Su tesisatında bulunan kaçaklar yüzünden oluşan su kaçakları günümüzde en sık rastlanan sıhhi tesisat problemlerinden biridir. Bizde sıhhi tesisat konularının her alanında hizmet verdiğimiz gibi kaçak tespiti konularında da Fındıklı su tesisatçısı olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz servisler sadece robotla su kaçağı tespiti gibi konular değildir. Pimaş tıkanıklığı, musluk damlatma sorunları, sifon akıtması, petek temizliği gibi konularda da çeşitli profesyonel uygulamalarımız mevcuttur.

Fındıklı Su Tesisatçısı Referans İşimiz

Fındıklı’da yaptığımız son çalışmalardan biri de su kaçağı onarımı ile ilgiliydi. Fındıklı’da ikamet eden Hasan Bey’in bildirimi üzerine ilgili eve gittik. Alt kattaki komşusunun tuvalet tavanında kabarmalar meydana gelmişti. Bu durum Hasan Bey’in banyosunda ki su kaçağı ile açıklanabilirdi. Su kaçağı tespiti cihazlarımızı kullanarak sızıntının olduğu yeri anında tespit ettik. Sorunun çözümü için bazı kalebodurların kırılması ve içeride kaçak olan borunun onarılması gerekiyordu. Lokal kırılma işlemlerinden sonra sorunlu bölgeye ulaştık. Gerekli tadilat işlemlerini yaptıktan sonra problemi giderdik. Kırılan kalebodurların yerine yenisinin takılması gerekiyordu. Kullanılan seramikler piyasa malı olarak tabir ettiğimiz bilinen bir modeldi. Aynı desende aynı ürünü bularak kırılan seramiklerin yerine yenilerini de entegre ederek çalışmalarımızı sonlandırdık.

Bu gibi durumlar için evinizi kalebodur ya da seramiklerle döşetirken, aynı üründen bir kaç metrekare yedek almak ve saklamak bu gibi tamirat işlemlerini düşünmek açısından önemlidir. Aynı şey parke ya da laminantlar için de geçerlidir. Çünkü herzaman aynı ürünü bulmak kolay olmayabilir. Ayrıca evinizi belli bir malzeme ile döşetirken ürünü toplu bir şekilde aldığınız için ilk başka yedek için alacağınız birkaç metrekare ürün daha az maliyet tutacaktır. Bu nedenlerden dolayı bu tarz ürünlerin yedeklerinin bulunması, olası problemlerde uğraşmadan ürünü temin etmeniz açısından  sizlere fayda sağlayacaktır. Fındıklı su tesisatçısı olarak da bu gibi durumlara vakıf olduğumuzdan ve bir çok parkeci ya da seramikçi ile çalıştığımızdan dolayı ürünlerinizin yedekleri olmasa da bizler de elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaktayız.

Fındıklı’da Su Tesisatçısı İhtiyacınızın İçin Bizi Arayabilisiniz

Özellikle kırmadan – dökmeden su kaçağı tespiti ve onarımı konusunda uzman olan Fındıklı sıhhi tesisat firmamızın telefonları 24 saat açıktır. Su tesisat problemlerinizi ertelemeden ve daha büyük sorunlara sebebiyet vermeden, herhangi bir problem karşısında bizlerle iletişime geçmenizi ve sorunları en kısa sürede çözmenizi sizlere tavsiye ediyoruz.

1 I like it
0 I don't like it

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *