Dudullu Su Tesisatçısı Servisimiz

İstanbul anadolu yakasında birçok ilçe ve semtte olduğu gibi, Dudullu’da su tesisatçısı servisimiz mevcuttur. 30 yıla yakın süredir hizmet verdiğimiz bu sektörde, arkamızda çok fazla referans iş bıraktık. Referanslar sayfamızda tüm çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Referans İşlerimiz

Servis Araçlarımızla Tesisatçınız 30 Dakikada Kapınızda

Kozyatağı’nda bulunan merkez dükkanımızda acil durumlar için daima bir servis aracımız ve bir ustamız bulunmaktadır. Buradan Dudullu bölgesine servislerimiz ortalama 30 dakika içerisinde ulaşabilmektedir. Ustalarımız tam donanımlı olup, servis aracımızda tüm problemleri gidebilecek seviyede cihazlar hazır bulundurulmaktadır. Örneğin; Dudullu’da su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsunuz, araçlarımızda termal kameramız ve dinleme cihazımız hali hazırda var olduğu için bekleme süreniz sadece merkez ofisimizden adresinize kadar olan süre olacaktır.

Dudullu’da Su Tesisatçısı İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın

Su kaçağı tespiti, petek temizliği, musluk tamiri, lavabo açma ve tıkanıklık açma gibi Dudullu’da su tesisatçısı ihtiyaçlarınızın tamamı için bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimizle görüşerek oluşturacağınız arıza talebinin akabinde ustamız probleminizle alakalı tespit yapmak üzere uygun olduğunuz bir vakit adresinize gelecek. Problemle alakalı uygulanması gereken işlemleri ve maaliyeti sizinle paylaştıktan sonra onaylamanız durumunda çalışmaları başlatarak hızlıca probleminizi giderecektir.

About admin

Bir Başka Konu

Pendik Su Tesisatçısı | Servis Kalitesi ve Güvencesi

Pendik Su Tesisatçısı olarak, müşterilerimizin her türlü su tesisatı ile ilgili problemlerine en hızlı ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir