Çekmeköy Su Tesisatçısı | Servis Kalitesi ve Güvencesi

Çekmeköy Su tesisatçısı, olarak müşterilerimizin sıhhi tesisat problemlerini, güncel modern ekipmanlar ve yıllardır sektörde deneyim kazanmış ekibimiz ile birlikte en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Tesisat problemleri bir iş yerinin veya evin en temel sistemidir ve olmazsa olmazıdır. Hiç beklenmedik anda çıkan bu sorunlar günlük rutin işlerimizin ve planlarımızın aksamasına sebep olmaktadır. Bizler Çekmeköy Su tesisatçısı, olarak sizlerin bu hususta mağdur durumda kalmamanız adına en ince detaylı gözlem ve hızlı hizmetimiz ile birlikte İstanbul içerisindeki birçok bölgeye hizmet sunmaktayız. Herhangi bir tesisat problemlerinizde bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız sizlerin memnuniyeti ve güvenliğini kazanmayı hedef alaraktan. İlk günkü özveri, disiplin ve kararlılık ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sıhhi Tesisat Nedir?

Sıhhi tesisat, diğer adıyla su tesisatı, canlıların temel yaşam ihtiyacı olan suyun, evlerimize en güvenilir ve sağlıklı bir biçimde ulaşmasını sağlayan sistemlerdir. Kaynaktan aktarılan sular temiz sıhhi tesisat sistemleri aracılığıyla kullanıcıya ulaşmakta ve aynı doğrultuda işlem bittikten sonra güvenilir bir biçimde pis (atık) suyun dışarıya atılmasını sağlamaktadır. Bu döngüyü sağlıklı bir biçimde sağlayan sisteme sıhhi veya su tesisatı denmektedir. Bu tesisat sisteminin her türlü bakım ve onarımıyla uğraşan kişilere de sıhhi tesisatçısı denmektedir. Sıhhi tesisatlar insan sağlığı ile doğrudan alakası vardır. Suyun şifa getirdiği gibi aynı şekilde hastalıkta getirmektedir, bu yüzden kullanıcılar bu sistemleri oldukça dikkatli kullanmaları gerekmektedir. İnsan sağlığını tehlikeye sokacak veya sokabilme ihtimali yüksek olan katı veya sıvı yabancı maddelerin kullanımından kaçınılması önemle rica olunur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

1- Tesisat sisteminin işleyişini bozacak hiçbir yabancı madde kullanılmamasına özen göstermeniz gerekmektedir.

2- Eğer sistem den su sızıyorsa, bunun birçok nedeni vardır. Kireçlenme yapmıştır, delinme yapmıştır veya yanlış malzeme kullanılmıştır.

3- Açma – Kapama kontrol elemanlarının gürültü yapması, bu gürültüler hışırtı, ıslık veya tıslama gibi ince ama rahatsız edici sesler ise bunların sebebi, tesisat içerisinde dengesiz basınç veya hava vardır.

4- Bas gövdesinden su akıtma problemi hakkında, temizleme borusunun klozet içerisine fazla girmesi sonucu olabilmektedir, temizleme borusu tıkalı olabilmektedir veya temizleme borusunun kıvrımı olması gerektiğinden fazladır.

Çekmeköy Su tesisatçısı, olarak müşterilerimizin tesisat problemlerine en ince detay, nokta atış tespiti ile saptayıp, ardından en hızlı ve güvenilir bir biçimde çözüme kavuşturulur.

About admin

Bir Başka Konu

Beykoz Su Tesisatçısı, Güvenilir Hızlı Hizmet

Beykoz Su tesisatçısı olarak, sıhhi tesisat konusunda İstanbul içerisinde birçok bölgeye en hızlı ve güvenilir hizmeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir