Bulgurlu Su Tesisatçısı Ramazan ve Orhan Usta

Amacı her zaman müşteri takdiri, güveni ve memnuniyeti kazanmak olan Bulgurlu su tesisatçısı firmasıyız. Alanında yıllarca deneyim edinmiş ve takım ruhu anlayışını benimsemiş kişilerden oluşturulmuş bir ekiptir. İstanbul’ da her bölgeye Sıhhi Tesisat hizmeti vermekteyiz.

Bulgurlu Su Tesisatçısı Orhan Usta Önerileri

Sıhhi Tesisatlar tek bir sistem üzerinden konutlara dağıtılmazlar, bu işlemin gerçekleşmesi için iki ayrı sistemin döşenmiş olmasına ihtiyaç vardır. Bunlar da, sıcak ve soğuk suların dairelere ulaşması için gereken iki ayrı boru hattıdır. Aynı zaman da sıcak su ve soğuk su sistemleri için kullanılan malzemelerde farklılık göstermektedir.

Sıhhi Tesisat Nedir?

Öncelikle Sıhhi Tesisat, daireniz veya iş yerinizin temiz su ihtiyaçlarını karşılamaya yarayan, aynı zaman da pis su ve atıkların yapı dışına en doğru şekilde atılmasında yardımcı olan sistemlerdir. Su tesisatları doğrudan insan sağlığı ile ilgilidir. Bu sistemlerde ki tıkanıklıklar insan sağlığını doğrudan olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu hususta dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Bunlar ise şu şekildedir,

  • Temiz suyun herhangi bir dış etken ile teması olmadan daire içerisine ulaşması.
  • Pis su giderlerinin kanalizasyon ile bağlantısının yapılması ve insan sağlığına tehdit oluşturmaması açısından mekandan uzak kurulması.
  • Tüm sistemin uygun döşenmesi ve kalite kontrollerin sağlanmış olması.

Tesisattaki Genel Problemler

Boruların paslanmaması veya delinmemesi için oksitlenme ve galvaniz özelliklerinin kaybolmaması önemlidir. Her sistemin olduğu gibi Sıhhi Tesisat borularının da bir ömürleri vardır ve dikkatli kullanılması önemle rica edilir. Bunların yanı sıra, musluklardan gelen su miktarının azlığından şikayet edilebilir. Bunun sebebi ise, borularda kireçlenme veya batarya filtresinde tıkanma olabilir. Bunlara ek olarak kötü kokuların gelmesi sifon arızalarından kaynaklıdır ya da giderlerde oluşan herhangi bir problem de yol açabilir. Sıhhi tesisat alanında müşterisini her daim memnun etmeyi başarmış, öncelikle müşterilerimizin can sağlığı güvenliğini ilke edip, çalışmalarımızı yapmaktayız. Sizler de tesisat sistemlerinizde olası bir problemden yakınıyor ve çözüm bulamıyorsanız, Bulgurlu Su Tesisatçısı olarak sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti sunuyoruz, en ufak bir problem de tarafımıza bildirmenizi önemle rica ederiz.

Bulgurlu Su Tesisatçısı İçin 0216 373 88 73

Telefon numaralarımızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşarak servis talebi yapabilirsiniz. Size en uygun çözümlerimizi en hızlı biçimde adresinize kadar getiriyoruz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir