Bostancı'da Su Tesisatçısı Servisi - Su Kaçağı Tespiti İşlemi

Su kaçağı tespiti işlemi, en sık talep aldığımız işlemlerden biridir. Su kaçağı tespiti problemi nedeniyle, Bostancı’da su tesisatçısı arayan müşterimiz internet sitemiz vasıtasıyla bize ulaştı. Referanslarımızı inceledikten sonra bizimle çalışmaya karar verdiğini söyleyen müşterimiz; telefon numaramızdan bizi aramış ve arıza kaydı oluşturarak durumunun aciliyetini belirtmiş. Kendisine en yakın servis aracımızı adresine yönlendirerek hemen hızlıca müdahale etmek üzere evine gittik.

Termal Kamera ile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İşlemi Yaptık

Tesisatında oluşan çatlak nedeniyle evinin belli bölümlerinde bulunan duvarlarında kabarmalar oluşmuştu. Ancak evinde hasar oluşmasından oldukça çekinen müşterimiz termal kameramızı görünce oldukça sevinmişti. İlk olarak termal kamera ile tesisatı tamamen tarayarak kaçağın bulunduğu alanın tam yerini bulduk. Bulduğumuz bu kaçak malesef fayansların altında kalıyordu. Bu nedenle fayanslarının kırılacağını düşünen müşterimiz kırma işlemi yapmayacağımızı duyunca bir kez daha şaşırdı.

Kırmadan Su Kaçağı Onarımı Uygulaması

Su kaçağının bulunduğu alanda fayans aralıklarındaki derzleri boşaltarak, kırma işlemine gerek kalmadan fayansları sökmeyi başardık. Yukarıda bulunan videoda da görebileceğiniz üzere, müşterimiz en az hasarla problemden kurtulmuş oldu.

 

0 I like it
0 I don't like it

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *