Sektörün En İyi Beylerbeyi Su Tesisatçısı

İstanbul ülkemizin, hatta dünyanın vazgeçilmeyen gözde şehirlerinden biridir. Nüfus olarak da yurdumuzun en kalabalık şehridir. Beylerbeyi su tesisatçısı hizmetlerimizi adresinize getiren firmamız son sayımlara göre 15 milyonun üzerinde insanın yaşadığı İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Tabi Avrupa yakası dükkan merkezimize uzak olmasından ötürü şimdilik sadece Anadolu yakasına hizmet sağlamaktayız. Ancak Avrupa yakasından birçok talep almamıza rağmen, bu bölgelere yetişebilecek kapasiteyi sağlamadan; müşterilerimizi mağdur etmemek adına bu bölgeye hizmet götürmemeye karar verdik.

Beylerbeyi Su Tesisatçısı Çalışma Şekli Nasıldır?

Beylerbeyi su tesisatçısı ihtiyacınız için telefon numaramızdan bizi aradığınız takdirde, müşteri temsilcimiz ya da ustamız cevap verecektir. İlk olarak sizden problem hakkında telefonda bilgiler alarak, yorumlarını size sunacaklar. Hatta gerek görülür ise sizden akıllı telefonunuz aracılığı ile arızanıza veya tesisatla alakalı ihtiyacınız her ne ise fotoğrafını çekip bize göndermenizi rica edebiliriz. Ustalarımızın profesyonel bakışı sayesinde çoğu zaman yerinde tespit yapmaya gerek kalmadan uygulanması gereken işlemi size bildirecektir. Bazı durumlarda ki bunlar çok istisnai durumlardır. Yerinizde tespit işlemi yapılması gerekebilir.

Uygulanacak işlem ve fiyat konusunda bilgi sağlandıktan sonra, eğer anlaşma sağlanır ise ustamız gerekli ekipmanı ile beraber adresinize en kısa sürede ulaşmak üzere yola çıkacaktır (servis süremiz ortalama 30 dakikadır). Ya da hemen değil başka birgün çalışma talep ediyorsanız, o gün tam saatinde adresinizde olmak üzere randevu kayıtlarınızı sistemimize ekleyecektir.

Kullanılan Malzemenin Önemi

Tesisatçılık alelade birileri tarafından yapılabilecek bir iş olmadığından, her daim çalışmak için firmalara yönelmenizi tavsiye ederiz. 10 yılı aşkın süredir İstanbul’un anadolu yakası faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tüm çalışmalarımızda süreklilik sağlayabilmek için her seferinde kaliteli malzemeler kullanmayı tercih ettik, etmeye devam ediyoruz. İlk yıllarımızda yüksek fiyatlar oluşturmasından dolayı müşterilerimizin şikayetlerine kulak vererek, kaliteli malzeme temin ettiğimiz markalarla görüşerek çeşitli anlaşmalar sağladık. Bu sayede sektöre marka sağlayan firmalardan malzeme teminlerini çok uygun fiyatlara yapabiliyoruz. Bu da bize en uygun Beylerbeyi su tesisatçısı firması olmamızı sağlıyor.

30 dakika’da Beylerbeyi Su Tesisatçısı Servisi

Dükkanımız Anadolu yakasında ve bu mahallemize oldukça yakın olduğundan, servis süremiz 30 dakikanın altına düşmektedir. Müsaitlik durumumuza göre mesai saatleri dışındaki zamanlarda da bu sürelerde adresinize usta ulaştırabiliyoruz.

 

 

 

 

About admin

Diğer

Sultanbeyli Su Tesisatçısı | Uygun Fiyat Hızlı Hizmet

Sultanbeyli Su Tesisatçısı olarak, İstanbul içerisinde birçok bölgeye uzanan geniş hizmet ağımız ve yıllardır sektöre …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir