Beykoz Su Tesisatçısı, Güvenilir Hızlı Hizmet

Beykoz Su tesisatçısı olarak, sıhhi tesisat konusunda İstanbul içerisinde birçok bölgeye en hızlı ve güvenilir hizmeti götürüyoruz. Sıhhi tesisat bir konutun olmazsa olmaz temel yapısıdır, düzgün çalışabilmesi için gereken zaruri ihtiyaçtır. Su tesisatında oluşacak problemler ev veya iş yerlerimizdeki günlük akışı olumsuz yönde etkilemekte, hatta arıza boyutuna göre durdurmaktadır. Sıhhi tesisatlarınızın bakımını yaptırtmak, bu tip problemler oluşmasını en aza indirecek ve sisteminizin ömrünü uzatacaktır. Yıllardır alanında uzmanlaşmış takım arkadaşlarımız sizlere bu hususta gereken tüm bilgilendirmeyi yapacak ve sorunlarınıza çözüm getirecektir. İnsan sağlığı ile doğrudan alakası olan sıhhi tesisatların kullanımında dikkat edilmesi gereken belli başlı nedenler vardır.

Temiz Su Tesisatı

Temiz su tesisatı, suyun kaynaktan güvenilir bir şekilde daire içerisinde ulaşmasını sağlayan ve kullanıcının ihtiyacına göre soğuk veya sıcak olacak şekilde iki farklı hattan hizmet veren tesisat sistemidir. Fakat sıcak ve soğuk su ihtiyacı için kurulu olan bu sistemlerin malzemeleri farklılık göstermektedir.

Temiz su dağıtım sistemleri iki bölüme ayrılmaktadır.

1- Kolon Sistemi: Şebeke sayesinde, giriş katından kolonlar vasıtasıyla merdiven boşluğundan dairelere dağıtılır

2- Dizi Sistemi: Sistemin farklılığı sayaçlar vasıtasıyla sağlanır. Tüm sayaçlar genellikle zemin kat veya bodrum katında yer almaktadır. Dairelere sayaçlardan ayrı kolonlar vasıtasıyla su dağıtımı yapılmaktadır.

Arıza ve Sebepleri

1- Gürültü Yapma Problemleri: Boru çapı seçiminin yanlış yapılması, borularda tıkanıklık veya kireçlenme ya da yanlış malzeme kullanılması gürültü problemleri oluşturmaktadır.

2- Su Akış Problemi: Borularda oluşan tıkanıklık, ciddi hasar görmesi ve sifonun arıza yapması sonucu oluşmaktadır.

3- Koku Problemi: Tesisat sistemi içerisini tıkamış herhangi bir cisim sonucu biriken atıklar sonrası oluşmuş olabilir, ya da kimyasal madde kullanımı sonrası zarar görüp koku yapmış olabilir.

Su tesisatları doğrudan insan sağlığı ile alakalı olduğundan, kullanırken bizlere ileride sorun çıkartacak şeylerden kaçınmamız bizlerin hem sağlığı açısından hem de maddi tasarruf açısından yararlı olacaktır. Firmamızı arayarak her türlü soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Beykoz Su tesisatçısı olarak müşterilerimizin her türlü tesisat problemlerinde en hızlı çözümü bulmalarında yardımcı oluyoruz.

About admin

Bir Başka Konu

Pendik Su Tesisatçısı | Servis Kalitesi ve Güvencesi

Pendik Su Tesisatçısı olarak, müşterilerimizin her türlü su tesisatı ile ilgili problemlerine en hızlı ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir