Home / Blog / Altunizade Su Tesisatçısı mı Arıyorsunuz?

Altunizade Su Tesisatçısı mı Arıyorsunuz?

Geride bıraktığımız yıllarda her sektörde olduğu gibi sıhhi tesisat alanında da teknik servis veren birçok firma açılıyor. Bu firmaların çoğu kapanırken, işini düzgün yapan firmalar ise ayakta kalıyor. Biz de Altunizade su tesisatçısı olarak yılların eskitemediği firmaların başında gelmekteyiz. Sunduğum servislerin kalitesi, uygun fiyat politikamız ve üstesinden geldiğimiz zorlu işler sayesinde her zaman müşterilerimizin takdirini ve pozitif düşüncelerini kazandık. Bu sayede büyüdük. Her geçen gün de ekip sayımızı arttırarak büyümeye devam ediyoruz.

Servis Kalitemiz

Sadece su tesisatınıza ait sorunları değil, sizin için önemli olan noktaları da önemsiyoruz. Bilindiği gibi su tesisatçılığı evinizde bazı müdahaleler gerektiren işlemlerdir. Bunların başında evinizde bazı bölgelerin kırılması, dökülmesi gelir. Yani evinizin bazı noktaları zarar görür. Yaptığımız çalışmalarda özellikle bu hususa çok dikkat ediyoruz. Evinize galoşlarımızla girip, çalışma yaptığımız alanları temiz bırakıyoruz. Sorunlarınızı evinize minimum zararı vererek çözüyoruz. Bunun için sıhhi tesisat sektörünün sunduğu tüm bilgi ve ekipmana sahibiz. Altunizade su tesisatçısı olarak tüm personellerimiz bu konulara büyük bir titizlik göstermektedir.

Altunizade Semtinin Su Tesisatçısı

Yıllardan beri aynı bölgede görev almaktayız. İşimize duyduğumuz saygı ve sevgi başarılı çalışmalarımızın altında yatan gerçek nedendir. Hizmetlerimizden başlıcaları da Altunizade musluk tamiri hizmetimizdir. Musluklar her gün defalarca kullandığımız araçlar olduğundan dolayı zaman içerisinde yıpranmakta, paslanmakta ve işlevini yerine getiremez duruma girmektedir. Musluk sorunları en çok damlatma problemleri olarak karşımıza çıkar. Sizde musluklarınızda benzer sorunlar yaşıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Musluk sorunlarının çözümü oldukça basittir. En kötü ihtimalle uygun fiyatlı yeni bir musluk takımının tesisatınıza monte edilmesi sorunu kökünden çözecektir.

Altunizade Sifon Tamiri

En can sıkan konulardan biri de klozet ya da sifonların bozulmasıdır. Sifonlarda iki genel problem vardır. Birincisi tıkanıklık ikincisi ise su kaçırma, akıtma problemledir. Bu sorunların çözümü için profesyonel uygulamalarımız mevcuttur. Sizde Altunizade sifon tamiri konusunda bir ekibe ihtiyaç duyuyorsanız teknik ekibimizi denemenizde fayda vardır. Unutmayınız, Altunizade su tesisatçısı, sıhhi tesisatın içinde olduğu her konuda sizin yanınızdadır.   

About admin

Check Also

Zeynep Kamil Su Tesisatçısı Firmaları

Üsküdar ilçesine bağlı bu bölgede tek Zeynep Kamil su tesisatçı firmasıyız. Bu bölgede gördüğünüz birçok reklam ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir