Acıbadem Gömme Rezervuar Tamir Servisi

24 Ekim 2017 71 0 0

Firmamızın gömme rezervuar tamiri ve montajı konularında başarılı servisleri bulunmaktadır. Bu konuda uzman olarak çalışan personellerimiz Acıbadem bölgesinde hizmet vermektedir. Yanlış yapılan uygulamalar, sorunları çözmediği gibi problemi daha da büyüterek sizi, tesisatınızda işin içinden çıkılması zor bir konuma sokabilir. Bu durum aynı zamanda büyük maliyetlerle problemin giderilmesi anlamına gelebilir. Dolayısıyla her konuda olduğu gibi rezervuar sorunlarınız için de onarımını yaptıracağınız firmayı iyi seçmeniz önemlidir. Acıbadem gömme rezervuar montajı için bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, doğru yerdesiniz.

Gömme rezervuarların zaman içerisinde işlevini kaybetmesi ve sorun yaratmaya başlaması mümkündür. Sorunarın kaynağı genellikle eskimeye bağlı olarak yaşanan problemler olarak düşünülse de çoğunun nedeni özensiz kullanım ve malzeme kalitelerinin yeterli seviyede olmamasıdır. Gömme rezervuarların arızalanmasında ki en büyük neden suda bulunan kireçin rezervuar iç takımlarına zarar vermesidir. Kireçli su; iç takımların, contaların, plastiklerin yıpranmasına bu durum da rezervuarın su kaçırmasına neden olabilir.

Acıbadem gömme rezervuar tamiri firması ararken bizi bulan Gabbia Cafe yetkilileri ile, işletmelerinde ki rezervuarların su kaçırması üzerine çalıştık. Sorun iç takımların kireçli su yüzünden yıpranmasıydı ve iç takımların değişmesi gerekiyordu. Bu durumda yapılması gereken şey, öncelikle üst kapağı sökmektir. Rezervuar kapakları genellikle sağa sola kaydırılarak yerinden kolayca çıkartılabilir. Bu durum farklı marka ve modellerde daha değişik olabilir. Kapak açıldıktan sonra içeride çalışmamızı engelleyecek plastik somonlar varsa onlar da sökülür. Böylece arkada kalan ana parça boşta kalır ve kendimize doğru çekilir. İç kısıma ulaşıldıktan sonra spiral hortum sökülmelidir, contaların kaybolmamasına dikkat edilmelidir. Böylece iç takıma da ulaşılmış olunur ve parça değişimi kolayca yapılarak, sistem aynı şekilde takılarak monte edilir. Gabbia Cafe’de yaptığımız işlem de bu şekildedir. Gömme rezervuar iç takımlarının değişmesiyle birlikte  su akıtma sorunu da ortadan kalkmıştır.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Tags: acıbadem, acıbadem gömme rezervuar tamiri, acıbadem su tesisatçısı, gömme rezervuar, su tesisatçısı Categories: Referanslar
share TWEET PIN IT SHARE share share
Related Posts
Leave a reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir